Súťaže (propozície, výsledky, ...) (1) - Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage
Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage: Súťaže (propozície, výsledky, ...)

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Slovenskí piloti kategórie F2B, sú majstrami Európy!

Súťaže (propozície, výsledky, ...) Len v krátkosti a na rýchlo.

TITUL MAJSTROV EUÓPY PRE SLOVENSKÝCH AKROBATOV

ME uptanch modelov 2009, Belehrad - Srbsko

Súťaže (propozície, výsledky, ...)
Mal report z majstrovstiev Eurpy pre uptan modely 2009, z miesta nazvanho Liiji Jarak, vzdialenho od Belehragu pribline 20 kilometrov.

Po vodnch zlch sprvach, ktor katastrofickm spsobom opsali situciu tak, e to vyzeralo na zruenie celch majstrovstiev, naastie aspo pre kategriu F2B (akrobaty) a F2D (kombat), sa tak nestalo. ia, kategrie F2A (rchlostn modely) a F2C (tmov modely) sa pre nedokonenie arelu naozaj nekonaj. Kee srbsk vlda, podobne ako in vldy, vidia prioritu v inch portoch, nakoniec napriek pvodnm subom, neuvonila dostatok finannch prostriedkov, tak usporiadate - Srbsk Nrodn Aeroklub - nemohol dokoni arel. ia, pretoe poda projektu by tak .vznikol jeden z najlepch modelorskych arelov v Eurpe. A to nie len pre uptan modely, ale pre leteck modely vbec.

Svetov pohr 2009, Belehrad - Srbsko, 24. a 25. 7.

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

Sa Svetovho Pohra v Belehrade mme u za sebou. Celkovo sa ho zastnilo v kategrii F2B 35 saiacich a v kategrii F2D sa zastnilo 25 saiacich.

V piatok sa lietalo za slnenho, vemi horceho poasia a len za mierneho vetra. Teplota sa pohybovala okolo 40 stupov. V sobotu prechdzal poveternostn front, take sa ochladilo asi na rove 30 stupov a fkal severo-zpadn vietor, pribline 8, v nrazoch 11 m/s.


Majstrovstv Eurpy 2009

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

U je znme miesto konania ME 2009 pre uptan modely, ktor sa bud kona v Belehrade.

Svetov pohr uptanch modelov 2008

Súťaže (propozície, výsledky, ...)
Koordincia Svetovho Pohra nie je jednoduch. lohou koordintora (Jean-Paul PERRET) je okrem zostavenia kalendra SP, aj jeho vyhodnotenie. Na strnkach organizcie CMBL boli prve zverejnen predben konen vsledky.

Landres 2008

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

Tak mal dennk z MS uptanch modelov. Podujatie sa kon v sevoro-zpadnom Fracuzsku, v oblasti Moselle, ktorho sprvnym centrom je mesteko Landres. Nachdza sa asi 70 kilometrov june od Luxemburgu.

Kee si poznmky pem len narchlo,tak vynechvam diakritiku :-)

pikov akcia

Súťaže (propozície, výsledky, ...)
POĎME SPOLU LIETAŤ

Viem, e nie je medzi čkami psať o RC modeloch. Ale zčastnil som sa jednej perfektne pripravenej akcie, prve hlavne pre RC modely. LMK Istropolitana, pod vedenm manelov Soni a Igora Ňaňovcov, usporiadal letecko-modelrsky deň "Poďme spolu lietať.

Mistrovstv Evropy 2007

Súťaže (propozície, výsledky, ...) Tento lnok nm poslala Sima Smejkalov.

Kategorie F2D Combat

Ve dnech 6.7. - 14.7.2007 se konalo v Srbsku Mistrovstv Evropy upoutanch model. Z naeho Combatteamu Valask Mezi jeli:

Radim Smejkal a Pavel Snoza v seniorech, j - Simona Smejkalov v juniorsk kategorii. Jako doprovod s nmi jela mamka Erika, moje mlad sestra Veronika a team manager Pavel Klma.

Svetov pohr uptanch modelov Svitavy 2007

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

Súa SP pre upútané modely, v kategórii F2D, sa konala v termíne 23. - 24.6. 2007. Usporiadal ju MK Brno, v prekrásnom areáli "Cihelna", vo východoeskom meste Svitavy. Vo výbornej atmosfére sa cez víkend odlietalo 9 kl prekrásnych a korektných súbojov. Sobotný veer bol u tradine usporiadaný veierok pri táborovom ohni a super atmosfére.

Kto svitavský areál pozná, môe potvrdi, e nám na Slovensku vemi chýba takýto areál pre upútané modely, mono nie len pre upútané:
Pozrie areál letecky

Pavol Barbari

ME uptanch modelov 2007

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

ME pre uptan modely sa v tomto roku konaj v Srbsku. Akcia je situovan na vojensk leteck zkladu Batajnica, pribline 25 kilometrov pred hlavnm mestom Srbska - Belehradom (link na satelitný snímok). Batajnica je sasou mestskej asti Zemun. Viac informcii o Batajnici.

12 článkov (2 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 ]
Prejsť na:Design layout by Stefan Nagtegaal and Steven Wittens.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.08 sekúnd