Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage - pikov akcia
Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage

pikov akcia
Publikované: Wednesday, 25.06. 2008 - 17:31:39
Vec: Súťaže (propozície, výsledky, ...)


POĎME SPOLU LIETAŤ

Viem, e nie je medzi čkami psať o RC modeloch. Ale zčastnil som sa jednej perfektne pripravenej akcie, prve hlavne pre RC modely. LMK Istropolitana, pod vedenm manelov Soni a Igora Ňaňovcov, usporiadal letecko-modelrsky deň "Poďme spolu lietať.


Leteck deň sa konal na ploche skromnho letiska pri obci Dubov, ktor bol po dlhej prestvke vlastne pokračovanm tradičnch leteckch dn organizovanch na letisku Bratislava - Vajnory.


View Larger Map

Vďaka podpore hostiteľa akcie, pna Hanulu, sponzorskej podpore Fun Models Trnava, Modelhobby.sk, Sabo RC modely, ako aj obce Dubov. Bez pomoci mnohch nemenovanch členov klubu, kotr sa podieľali na organizcii a ukke modelov a pilote by tto akciu asi nebolo mon usporiadať.

Pvodne vopred prihlsen počet modelrov sa zmenil u v piatok pred akciou a v sobotu rno sa prihlsili ďal, take celkovo svoje pilotn umenie predviedlo viac ako 60 pilotov. Ned sa celkom presne povedať, kto bol najlep, alebo koho model najkraj, vetci ukzali naozaj ndhern modely a predviedli perfektn letov ukky. Svojou pilotou vrtuľnkov excelovali Peter midovič a Timo Herceg z Trnavy, ndhern ukky realistickho letu predviedol pn Lalk s Albatrosom L39 a nezabudnuteľn boli aerovleky. Bez akejkoľvek nadszky - let RC parautistu stl naozaj za to.

Naozaj krsna akcia a krsny vkend s modelmi, v galrii som umiestnil vybran fotografie.

PaloTento článok si môžete prečítať na webe Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage
http://www.controlline.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.controlline.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=12